B170UW01 V0

| Tauira tauira | B170UW01 V0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1920×1200 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| B170UW01 V0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 367.2×229.5 mm |
| Whakaahuatanga | 382.2×243.3×6.6 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (4H) |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO B170UW01 V0.
AUO B170UW01 V0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO B170UW01 V0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO B170UW01 V0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO B170UW01 V0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO B170UW01 V0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO B170UW01 V0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO B170UW01 V0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO B170UW01 V0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "B170UW01 V0"
- AUO B170UW01 V0
- B170UW01 V0 raupapa
- B170UW01 V0 te ahua
- B170UW01 V0 utu
- Kaihoko B170UW01 V0
